• Tüm üyelerimizin dikkatine!
    Forum Guncellemesi Tamamlandi. Lutfen Tiklayiniz..
  • Tüm üyelerimizin dikkatine!. Forum harici "Facebook, Whatsapp, İnstagram vb." Sosyal oluşumlara, üye davet etmek ve davet talebinde bulunmak yasaktır.

Forum kurallarini okumak icin tiklayiniz.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Anycurrent

E-sigara Meraklısı
Mamak tarafına işiniz düşerse muji pamuk verebilirim hocam haberiniz olsun

armanguney

E-Sigara Tecrübeli
Selamlar ankara içinde pod cihaz arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

bertony23

E-sigara Meraklısı
iyigünler son sigara zamlarından sonra elektronik sigaraya geri dönmeyi düşünüyorum.
Ben ankara içinde satışa sunulmuş mtl içim atomizerleri nereden bulabilirim?

bertony23

E-sigara Meraklısı
Ve ankarada uygun fiyata mod tamiri yapan bir yer varmı bildiğiniz?
evic vtc dualde check battery hatası alıyorum.

srndmllr

E-sigara Meraklısı
selamlar.

ben yeniyim bu dunyada. dunya diyorum nitekim epey bir cesit ve ogrenilmesi gereken konu var. katar'dan gelirken, kuzenimin aldigi bir likiti kullaniyordum professor puff diye. lakin tedarikci bulamadim ve forumda da tedarikci olan bir markadan likit aldim yalniz sanki vucudum, oranlar ayni olmasina ragmen (50-50) alerjik reaksiyon gosterdi ve o likiti icerken sanki dis etlerim cekiliyormus hissiyati olustu.

ankara'da var midir, bildiginiz orijinal likit satan yerler?

Frantikk

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
selamlar.

ben yeniyim bu dunyada. dunya diyorum nitekim epey bir cesit ve ogrenilmesi gereken konu var. katar'dan gelirken, kuzenimin aldigi bir likiti kullaniyordum professor puff diye. lakin tedarikci bulamadim ve forumda da tedarikci olan bir markadan likit aldim yalniz sanki vucudum, oranlar ayni olmasina ragmen (50-50) alerjik reaksiyon gosterdi ve o likiti icerken sanki dis etlerim cekiliyormus hissiyati olustu.

ankara'da var midir, bildiginiz orijinal likit satan yerler?
Ankara’da forum tedarikçisi 2pac var.

ugurgurul

E-sigara Meraklısı
Merhaba arkadaşlar..
Ankara içi elden teslim alabileceğim mod arıyorum. az kullanılmış arızası olmayan da olabilir.

VolkanG

E-sigara Meraklısı
Merhaba argus air podum açılmıyor. Likit kaçtığını düşünüyorum. Ankaradan yardımcı olabilecek biri var mı ? Teşekkürler

m3hm3t06

E-sigara Meraklısı
Selamlar,

Bu işlerde yeni sayılırım. Bilgim kısıtlı ve kendimi geliştirebileceğim, karşılıklı bilgiler paylaşabileceğim, likit yapımı, atomizerler, teller hakkında konuşabileceğim, denemeler yapabileceğim arkadaşlar arıyorum :) Elimde ultrasonik ve birkaç alet daha var. Konum fark etmez, buluşma ayarlayabiliriz.

staggest

E-sigara Meraklısı
Merhabalar. Ankara'da mod tamiri yapan bir yer var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

bertony23

E-sigara Meraklısı
Merhabalar. Ankara'da mod tamiri yapan bir yer var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam ben çok aradım.Bulamadım.
Ama problemleri buzdolabı kart tamiri yada işini bilen bir telefoncuya götürürseniz tamir ettirebilirsiniz.Sonuçta bir mekatronik kart bu elektronik sigara modları.İnternette direkt 'ankara elektronik sigara tamiri' yazınca çıkan ilk yeri aramıştım.Kopan kablo lehimine 70 tl istemişti.
Bende bunun için telefoncuya gittim,modu açtım ve kopan kabloyu lehimlermisiniz diye sorduğumda hiç ücret almadan yapmıştı.
Sonrasında 3 kere daha yaptırdım 20tlden.En sonunda komple kapandı modum ...

Mümkünse giriş seviyesinde de elektronik sigaralarınızın pilini çıkarttıktan sonra modunuzu inceleyip problemleri çözmenizi öneririm elinizden geldiğince.
En azından bir telefoncuya yada bir tamirciye sorunun ne olduğunu belirtebilirseniz iyi olur.

• Beğendim
Tepkiler: staggest

staggest

E-sigara Meraklısı
Hocam ben çok aradım.Bulamadım.
Ama problemleri buzdolabı kart tamiri yada işini bilen bir telefoncuya götürürseniz tamir ettirebilirsiniz.Sonuçta bir mekatronik kart bu elektronik sigara modları.İnternette direkt 'ankara elektronik sigara tamiri' yazınca çıkan ilk yeri aramıştım.Kopan kablo lehimine 70 tl istemişti.
Bende bunun için telefoncuya gittim,modu açtım ve kopan kabloyu lehimlermisiniz diye sorduğumda hiç ücret almadan yapmıştı.
Sonrasında 3 kere daha yaptırdım 20tlden.En sonunda komple kapandı modum ...

Mümkünse giriş seviyesinde de elektronik sigaralarınızın pilini çıkarttıktan sonra modunuzu inceleyip problemleri çözmenizi öneririm elinizden geldiğince.
En azından bir telefoncuya yada bir tamirciye sorunun ne olduğunu belirtebilirseniz iyi olur.
Çok teşekkürler verdiniz bilgiler için. Dediğinizi yapmaya çalışacağım. Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

VolkanG

E-sigara Meraklısı
Aşti'nin içindeki telefoncuların tamir ettiğini söyledi bir elektrikçi ama ben güvenip götüremedim

srndmllr

E-sigara Meraklısı
selamlar Ankara ahalisi.

smokehunter'dan likit aldim. yanlislikla mintli almisim, normalde mentollu sigara da sevmezdim. boom mint olani almisim, sadesini alacakken. velhasil muhtemelen icmeyecegim. isteyen buhardaslarima verebilirim

not: yarin yurtdisina cikacagim, eger denk gelemezsek donuse kismet.

bertony23

E-sigara Meraklısı
selamlar Ankara ahalisi.

smokehunter'dan likit aldim. yanlislikla mintli almisim, normalde mentollu sigara da sevmezdim. boom mint olani almisim, sadesini alacakken. velhasil muhtemelen icmeyecegim. isteyen buhardaslarima verebilirim

not: yarin yurtdisina cikacagim, eger denk gelemezsek donuse kismet.
Merhaba hocam.Ben alabilirim.Şuanda 12 mg nbaseim duruyor.Bende size nbase verip takas edebiliriz :D

srndmllr

E-sigara Meraklısı
olur hocam. yarin sabah saatlerinde, 10 gibi Kentpark tarafinda olacagim, dmleselim.