• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Father's Son

Beati pauperes spiritu
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
946FDC08-072F-405D-85BB-1FA0AB58F3CA.jpeg
ATA’mın o kadar fotoğrafını bilirim, çok severim farklı fotoğraflarını videolarını araştırmayı demek ki hepsini bilmekte imkansızmış 🙄
Yeni gördüm, yine yeniden hayran oldum paylaşmak istedim...

tumtrak

Hic Et Nunc !
  • Beğendim
Tepkiler: adige16

Senyor

E-Sigara Tecrübeli
VdoHuo.jpg

taratatam

E-sigara Meraklısı
Sa.
benim bir sorum olacak smok fetch pro model kullanıyorum . Aklıma takılan bir soru var rpm kartuşa rpm rba coilin takacağım. Sigara içim salt likit kullanmak için aldım rbayı. 1.0 ohm üzeri sarıp içmeyi düşünüyorum. Ama aklıma takılan şey şu Rpm Rba üzerinde 0.6 ohm değerinde telle geliyor. Acaba ben bu ohm değerinde normal(70/30 - 3mg) likit kullanabilir miyim. Ya da direk salt likiti mi kullanayım. Açıkçası 0.6 ohm değerinde Hem saltı hem de hazır teli harcamak istemiyorum. Çok uzattım kusura bakmayım ama birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Kısacası Smok rpm rba coilin üzerinde geldiği tel ile normal likit içebilirmiyim ?
bir bilene sor bolumune yazarsan daha hizli cevap alabilirsin.