• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Tum uyelerimizin Dikkatine.. Forumun Yeni Adresi: https://www.esfvape.eu/
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

jerfi

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Forumdaki profosyonel ve amatör yetenekler çıksın ortaya ;)

tumtrak

Hic Et Nunc !
ESF Tecrübeli
Akustik & Elektronik gitar çalıyorum. Fakat eskisi kadar ilgilenmiyorum. Zoom G2.1nu Processor 10W Marshall Amfi ile hayatıma devam ediyorum..

jerfi

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Akustik & Elektronik gitar çalıyorum. Fakat eskisi kadar ilgilenmiyorum. Zoom G2.1nu Processor 10W Marshall Amfi ile hayatıma devam ediyorum..
Hocam maalesef çoğumuz eskisi kadar ilgilenmiyoruz.
Konuyu açma sebebim de bu biraz.. belki heveslenir çalmaya devam ederim. Keman paslandı :)

obili

E-Sigara Acemi
Eskiden amatörce darbuka , bongo vurmuşluğumuz var ama artık sadece gaza gelirsem masada takılıyorum . Fakat fena halde bir bağlama hevesim olmuştur hep . Keşke öğrenebilseydim.

tumtrak

Hic Et Nunc !
ESF Tecrübeli
Hocam maalesef çoğumuz eskisi kadar ilgilenmiyoruz.
Konuyu açma sebebim de bu biraz.. belki heveslenir çalmaya devam ederim. Keman paslandı :)
haklısın sanırım o heves kalmadı bende de, bazen bir şarkı duyduğumda açtığım oluyor fakat eski çalışma azmi ve hırs kalmadığı için, çabuk atıyorum elimden. hep aynı repertuar, sıkıyor beni. çalışmaya da zaman yok iş güç çocuk, forum ecig derken :) sağlık olsun.

• Beğendim
Tepkiler: jerfi

jerfi

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
haklısın sanırım o heves kalmadı bende de, bazen bir şarkı duyduğumda açtığım oluyor fakat eski çalışma azmi ve hırs kalmadığı için, çabuk atıyorum elimden. hep aynı repertuar, sıkıyor beni. çalışmaya da zaman yok iş güç çocuk, forum ecig derken :) sağlık olsun.
Haklısınız zaman ayırmak zorlaşıyor :)
[doublepost=1610214125][/doublepost]
Amatör gitar çalarım. Söylerim de. :)
Video atabilsek aslında :):D
[doublepost=1610214564][/doublepost]
Esf çalgı ekibi kurmak lazım ;):)

panvaper

E-Sigara Acemi
[doublepost=1610214564][/doublepost]
Esf çalgı ekibi kurmak lazım ;):)[/QUOTE]
neden olmasin :)

Yushimitsu

E-sigara Meraklısı
Piyano çalabilen insanlar, bendeniz sezgin tarafından o kadar kıskanılıyorsunuz ki (tabi ki iyi anlamda) bilin istedim.

• Beğendim
Tepkiler: Din Grogu

jerfi

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Enstrümani olan arkadaşlar foto da paylaşabilir :)