• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

LiquidMan

Sovyet Sosyalist Buharcılar Birliği Başkanı
Aynen oyle ustadim nerede o eskiler... Bilmem hic deneyebildiniz mi Nicoticket likitlerini, uzun suredir tadamadim sahsen. Ne kadar da arastirip netteki recetelerden virus ve wakonda yapmaya calissamda o tat olmadi :cry.:
Nerede üstadım nerede… Tam da yerine yazmışsınız wakonda e sigara hayatımda içtiğim ilk ve en lezzetli tütünlü likit olabilir ama malesef bitirdiler o güzelim likitleri. Tarot pro ve eagle rta ile gezdiğim zamanlarım aklıma geldi :D

• Beğendim
Tepkiler: Murat83

klorin

E-sigara Meraklısı
My man, The Man ve Fire man aldım forumdan ürünler orjinal gibi . İki kişi denedik bir sıkıntı yoktu likitlerde.

Fire man hafif limonumsu bir tat geliyor limonata sonrasında kırmızı meyvemsi tat kalıyor fena değil 10 üzerinden 7
The Man çilekli milkshake gibi güzel 10 üzerinden 8
My Man en çok beğendiğim bu oldu the mandan sonra tam bir cikolata-vanilya-cilek karısmı dondurma cikolata tadı daha baskın geliyor hoşuma gitti tat olarak çok tatmin etti sürekli içebilir miyim bilmiyorum ama şişeyi bitireceğim kesin. 10 üzerinden 9

Coil yaktıgı söyleniyor hızlıca bu likitler varsın yansın coiller tatlar baya iyi sigara olmus 25 tl günlük bir paket sigaraya 2 günde bir coil değişsen coil zaten 50tl her türlü değer.

My man ile birlikte farklı bir likiti dönüşümlü olarak kullanmayı düşünüyorum.

Resim: http://prntscr.com/26birzp

Seckinsahin

E-Sigara Acemi
Herkese selam. Benim en çok beğendiğim ohw kesinlikle Policeman. Çoğu kişi beğenmez. Bence çok lezzetliydi. Ama yıllar önce üretimden kalktı. Şimdi malzemefabrikası diye bir sitede diy kit armasını buldum ama siteyle ilgili hiçbir bilgi bulamadığım için almak istemedim. Ben bu polis adamı artık satın alamayacağım ama en azından aromasını nerede bulabilirim arkadaşlar. Bu likiti içmeyeli 4 sene oldu :(

nomoregume

E-Sigara Kullanıcısı
Herkese selam. Benim en çok beğendiğim ohw kesinlikle Policeman. Çoğu kişi beğenmez. Bence çok lezzetliydi. Ama yıllar önce üretimden kalktı. Şimdi malzemefabrikası diye bir sitede diy kit armasını buldum ama siteyle ilgili hiçbir bilgi bulamadığım için almak istemedim. Ben bu polis adamı artık satın alamayacağım ama en azından aromasını nerede bulabilirim arkadaşlar. Bu likiti içmeyeli 4 sene oldu :(
siteye baktım. ordaki orijinal değil, kendi yaptıkları klon aroma.

tzy01

E-sigara Meraklısı
Yaklaşık 6 yıl önce son likitim 180 ml muffin Man di. Başlangıcım da o sevdiğim muffin Man olsun dedim. Tamamen fiyasko oldu. Kutudan çıkardım eski renk yok eski sarımsı renk açık sarı olmuş hatta şeffaflaşmış. Ve atomizere koyup içtiğim anda bu ne diyorsun. Alalede bir tad şekerli diyen arkadaşlar maalesef o tadı ben alamadım.

Nefelibata

E-sigara Meraklısı
My man, The Man ve Fire man aldım forumdan ürünler orjinal gibi . İki kişi denedik bir sıkıntı yoktu likitlerde.

Fire man hafif limonumsu bir tat geliyor limonata sonrasında kırmızı meyvemsi tat kalıyor fena değil 10 üzerinden 7
The Man çilekli milkshake gibi güzel 10 üzerinden 8
My Man en çok beğendiğim bu oldu the mandan sonra tam bir cikolata-vanilya-cilek karısmı dondurma cikolata tadı daha baskın geliyor hoşuma gitti tat olarak çok tatmin etti sürekli içebilir miyim bilmiyorum ama şişeyi bitireceğim kesin. 10 üzerinden 9

Coil yaktıgı söyleniyor hızlıca bu likitler varsın yansın coiller tatlar baya iyi sigara olmus 25 tl günlük bir paket sigaraya 2 günde bir coil değişsen coil zaten 50tl her türlü değer.

My man ile birlikte farklı bir likiti dönüşümlü olarak kullanmayı düşünüyorum.

Resim: http://prntscr.com/26birzp
hocam the man likitin rengi ne? bendeki açık tatlı bi yeşil. sizin de öyle mi?

emrah_39

E-sigara Meraklısı
One hit wonder myman salt likit aldim formdan ondan once
Nasty cilekli kullaniyodum bahhsedildigi gibi bir tat almış degilim pod mod uwell g2 1 ohm coil le kullaniyorum coil sifir taktım.sorun nedir acaba aldigim tat dondurma kulagi tadi baska bir tat yok altta 06.24.21 le 09.13:22 sisenin altta tam ortasi delik gibi görünüyor

SaianSS

E-sigara Meraklısı
Island Man tüketiyorum ve tadına bayıldım ama son 1-2 gündür çok şekerli gelmeye başladı.
Nbase ile karıştırıp tüketmek sıkıntı yaratır mı? Salt nikotin olduğunu daha bugün öğrendim.

poroto

E-sigara Meraklısı
bende nedir ne değildir merak edip sitesinden almayi dusunurken , sagolsun forum tedarikcilerimiz getirince kacirmadan aldim 180 ml. Milkman sut cilek türevleri icinde (unicorn milk mothers mik moo juoce) bence 1 numara. ozellikle fiyat/ml oranina bakinca..bobastan sonra her zaman elimde bulunduracagim 2. likit tabi yine temin edebilirsek. bobas demisken oda artik cikaydi.
Abi fiyat nedir nerden aldın

unreal41

E-sigara Meraklısı
My man ve Muffin Man bana göre muazzam likitler ki pastahane tadlarını çok sevmesem de son derece başarılı likitler. ne yazık ki artık pek bulunamıyorlar orijinal olarak temin eden varsa bilgilendirirse memnun olurum.

rhnemre

E-sigara Meraklısı
One hıt The man ve Nasty Slow Blow karıştırıp içiyorum böyle bir lezzet olamaz! All daye Vape! Durduramıyorum kendimi.
Elimde One hıt Rocked man ve Cuttwood Uniorn Milk var orninal premium %90 dolu isteyen olursa uyguna verebilim çünkü damak tadıma gitmedi muhtemelen içmicem

frozenred

E-sigara Meraklısı
The Man denemiştim resmen çileği yiyordum.