ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Volkinss

E-sigara Meraklısı
Bugün içerisinde forum dışında bir arkadaştan Puma+Manta rta alıcam manta rta yada puma mod kullanan arkadaşlar yaşadığınız kronik sorunlar var mı yada asla alma başka cihaz yönel diyeceğiniz bir - Yanları bilgilendirirseniz sevinirim

RosGB

Çay Bana!
Manta terleme problemi haricinde oldukça keyifli bir atomizer bence.
Puma kullanmadım,ama kullananların geri dönüşleri doğrultusunda bazılarında ekranda pixelleşme,ekranda çizgi oluşma ve tamamen ekran gitmesi gibi problemler olduğunu gördüm.Bu sorun her kullanıcıda olmadığı için tamamen şans.

• Beğendim
Tepkiler: Volkinss

Dumandede

E-Sigara Acemi
Puma kullanıyorum. Çok sağlam değil ama idare eder bir malzeme kalitesi var. Elde bıraktığı his çok iyi. Çok hafif çünkü as mod olarak sigelei kullanıyorum ona göre yarı yarıya hafif. Ateşleme hızı muazzam. Sigelei de ön puflama yapıyorum ama puma da çat diye veriyor buharı. Memnunum, tavsiye ederim. Ama uygun fiyatlı ise.
1540301716876907734562.jpg

• Beğendim

Apollo52

E-sigara Meraklısı
Manta ato kullanmadım ama puma gayet güzel bir mod. Ben bir problem yaşamadım. Hatta 2 ayrı arkadaşımda daha var. Hepsi de memnun. Sizi üzmez diye düşünüyorum.

• Beğendim

Volkinss

E-sigara Meraklısı
Hocam fiyat hakkında pek geniş çaplı bir bilgim yoksa iyi midir kötümüdür ancak Manta Rta Kutulu Cam Eksik sadece + Puma Mod Kutulu 10/9.5 + 2 Vtc6 250TL uygun mu pahalı mı siz karar verin :)

Ozuma

E-Sigara Kullanıcısı
Puma'da en çok şikayet edilen ateşleme tuşunun takılı kalması sorunu yaşayan da var yaşamayan da. cihaza göre şans işi sanırım. o yüzden tercih etmemiştim ben. riske atmadım kendimi.

Ozuma

E-Sigara Kullanıcısı
Ben var olan bir kronik sorundan bahsettim. Çevremde de gördüm. Yine size kalmış =)

• Beğendim

onurfb23

E-sigara Meraklısı
Manta akitma ve terleme yapar hocam. 501 vidasini cikarip alt decki soktugunuzde alttaki kisimdaki o ringi ekstra pakettekilerden ayni boyuttaki ile degistirirseniz akitma problemi kayboluyor. Advken youtube da nasil yapilacaginin videosunu yayinladi izlerseniz cok kolay bir cozum

• Beğendim
Tepkiler: scouthWhiskey

scouthWhiskey

E-sigara Meraklısı
Yukardada belirtildiği gibi manta akıtma ve derleme yapıyor fakat güzel bi ato almadanız bile sansınız varsa kullanmanızı öneririm ilk kullandığım rta oydu ve hoşuma gitmişti

• Beğendim

Eticon

Öğretmen olmak ne büyük onur.
Önce deneyin, forum dışından alıyormuşsunuz. Bakın moda. Manta nın orijinal olduğuna emin olun. Klonu çok. İzolator ve 510 pinine bakın

• Beğendim

Volkinss

E-sigara Meraklısı
Şuan almadım cihaz bugün gelicek bakıp alıcam dediğim gibi 250TL gibi bir fiyat alıyorum bombeli cam olmadan ne kadar uygun bilemem ancak Klon olup Olmadığını ayırt etmek için bir video mevcut mu bildiğiniz daha önce obs Engin’e Tfv8 tarzı atolar kullandım bakalım nasıl olacak ?

onurfb23

E-sigara Meraklısı
Bombeli cam 8-10 liraya satiliyor sitelerde . Duz olan cam yeterli kalmiyo gercekten manta icin , likit tuketimi yuksek

Volkinss

E-sigara Meraklısı
Hocam cihazı aldımda ekranın olduğu yere kulağımı dayadığımda cızzzzz diye ses geliyor normal mi ?