ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

hknjns

E-Sigara Kullanıcısı
Beklenene Sirirus mod Sizlere.(engin bey duymasın)…:ROFLMAO.::ROFLMAO.::ROFLMAO.::ROFLMAO.::ROFLMAO.:
Şaka şaka Çift pilli şık bir mod.Yorumlarda fena değil ama çok tuzlu.

Modefined Sirius 200W TC Box Mod

QUICK OVERVIEW

Modefined Sirius 200W TC Box Mod is powered by Two High Amp 18650 Batteries with the Maximum Output can up to 200W. Comes with durable die cast Zinc Alloy construction and features an easy-to-use 4 button design with an intuitive side mounted display screen. Also equips Solid Stainless Steel 510 Connector with a spring loaded Nickel plated Brass pin for accurate and optimal conduct
vJgANp.png

DETAILS

Descriptions:
is powered by Two High Amp 18650 Batteries (Sold Separately)with the Maximum Output can up to 200W. Sirius 200W comes with durable die cast Zinc Alloy construction and the ergonomic chassis design has anodized aluminum faceplates for a premium feel and features an easy-to-use 4 button design with an intuitive side mounted display screen. Modefined Sirius also equips Solid Stainless Steel 510 Connector with a spring loaded Nickel plated Brass pin for accurate and optimal conductivity. All of these features contribute a lot to to create match your Vaping lifestyle.

Specification:
Dimensions: 87mm by 47.5mm by 30mm
Powered By Two High Amp 18650 Batteries (Sold Separately)
Die Cast Zinc Alloy Construction
Solid Stainless Steel 510 Connector
Nickel Plated Brass Spring Loaded Pin
Wattage Range: 7W - 200W
Voltage Range: 0.4V - 8.4V
Max Output Current: 39A
Output Mode: VW / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR/ BYPASS
Temperature Range: 100°C - 315°C / 200°F - 600°F
Anodized Aluminum Faceplate
Bottom Battery Door Sled
1A Micro USB Rechargeable

Package Includes:
1x Modefined Sirius 200W Mod
1x Micro USB Cable
1x User Manual

ROJ8pa.png

https://www.vaporl.com/modefined-sirius-200w-tc-box-mod.html

$49.80

Mutlu,Güzel,Sağlıklı ve Bol Kazançlı Günler Sizinle Olsun.
İyi Günler.Bol Buharlar.

drsnglc

E-sigara Meraklısı
Görünüş güzel.

Gokhan08

E-Sigara Acemi
siparişimi verdim bekliyorum heyecanla :) ammit dual üzerine yakışır umarım..

Gokhan08

E-Sigara Acemi
Arkadaşlar ohm kilit varmı acaba benim tel direnci .05 atlama yapıyor direnç sıfırlayınca düzeliyor

OGuZ.HaN

E-sigara Meraklısı
Sirius ile Cylon arasında kararsızım. Bu modu veya her ikisini kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler...

alse

E-Sigara Tecrübeli
mod çok şık bir mod fakat ben 2 yerine takıldım biri tepedeki gazoz açaçağı gibi yer diğeri sırt tarafındaki tırtıklı gibi yer buralar bir işe yarıyormu acaba yoksa şekil olsun diyemi yapmışlar :)

Son düzenleme:

Mcskyo

E-sigara Meraklısı
Arkadaslar varmi alan bu makinadan nasil bir mod olumlu olumsuz ona gore siparis vericem ateslemesi nasil agirmi kibarmi bilgi verirseniz sevinirim

Gokhan08

E-Sigara Acemi
mod çok şık bir mod fakat ben 2 yerine takıldım biri tepedeki gazoz açaçağı gibi yer diğeri sırt tarafındaki tırtıklı gibi yer buralar bir işe yarıyormu acaba yoksa şekil olsun diyemi yapmışlar :)

Bende incelemesini izlerken gazoz açağımı o dedim kendi kendime.

Arkadaşlar ben kullanıyorum. Şöyle ki o gazoz açacağı dediğiniz yer bileklik falan takmak için hani mod elimizden kayıp düşmesin diye.. ayrıca yandaki tırtıklı yerde pillerin hava kanalı.. bu söylediğiniz yerler benim çok hoşuma gidiyor tabi zevk ve renk. Meselesi var bunuda unutmamak lazım .. Keskin hatlı karizmatik bir mod diye açıklayabiliriz ..

Arkadaslar varmi alan bu makinadan nasil bir mod olumlu olumsuz ona gore siparis vericem ateslemesi nasil agirmi kibarmi bilgi verirseniz sevinirim

Hocam öncelikle aşırı cafcaflı bir özelliği Yok. Ateşleme hızı gayet iyi ve çift pilli olduğundan dolayı pillleri takınca ağırlaşıyor .. Cylon kullanmadım ama özellik olarak fazladır diye düşünüyorum ve bi kaç kere belirttim yine belirtiyorum 510 pinin modun ortasında olması bana çok itici geliyor. Ve sirius çift pilli bir moda göre çok ergonomik ele tam oturuyor. ben hiçbir sıkıntısını görmedim şu ana kadar tavsiyede ederim .. Tekrar belirteyim amper falan göstermiyor sonra hayal kırıklığı yaşamayın .. Cylonun tek güzelliği ekranı bence :)

Edit:
azNMyB.jpg

YgEWjj.jpg

8YL29k.jpg

Son düzenleme:

Mcskyo

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar ben kullanıyorum. Şöyle ki o gazoz açacağı dediğiniz yer bileklik falan takmak için hani mod elimizden kayıp düşmesin diye.. ayrıca yandaki tırtıklı yerde pillerin hava kanalı.. bu söylediğiniz yerler benim çok hoşuma gidiyor tabi zevk ve renk. Meselesi var bunuda unutmamak lazım .. Keskin hatlı karizmatik bir mod diye açıklayabiliriz ..

Hocam öncelikle aşırı cafcaflı bir özelliği Yok. Ateşleme hızı gayet iyi ve çift pilli olduğundan dolayı pillleri takınca ağırlaşıyor .. Cylon kullanmadım ama özellik olarak fazladır diye düşünüyorum ve bi kaç kere belirttim yine belirtiyorum 510 pinin modun ortasında olması bana çok itici geliyor. Ve sirius çift pilli bir moda göre çok ergonomik ele tam oturuyor. ben hiçbir sıkıntısını görmedim şu ana kadar tavsiyede ederim .. Tekrar belirteyim amper falan göstermiyor sonra hayal kırıklığı yaşamayın .. Cylonun tek güzelliği ekranı bence :)

Edit:
azNMyB.jpg

YgEWjj.jpg

8YL29k.jpg

Mcskyo

E-sigara Meraklısı
Eyvallah ustam zaten goruntu olarak beni cezbetti fazla ozellik benim isime yaramiycak watt modunda kullaniyorum devamli ampere gelincede 70 watti gecen bi insan degilim onunda sorun olacagini sanmam tesekkur ederim cevapladigin icin cok saol bu arada guncelleme durumu falan nasil ogrendinizmi ?

Edit:
azNMyB.jpg

YgEWjj.jpg

8YL29k.jpg
vallah ka

Gokhan08

E-Sigara Acemi
Eyvallah ustam zaten goruntu olarak beni cezbetti fazla ozellik benim isime yaramiycak watt modunda kullaniyorum devamli ampere gelincede 70 watti gecen bi insan degilim onunda sorun olacagini sanmam tesekkur ederim cevapladigin icin cok saol bu arada guncelleme durumu falan nasil ogrendinizmi ?

vallah ka

Ne yalan söyliyim hiç bakmadım açıkçası güncellemeye :) önemsemiyorum. Öyle şeyleri işin açıkçası :)

Calypso

E-Sigara Kullanıcısı

gazoz açacağı gibi olan yer ip geçirip boyna çantaya asmaya yarıyor. ve hayır denedim beypazarı sodasını açmadı. tırtıklı yer pil havalandırma
[doublepost=1520112171,1520112009][/doublepost]ilkel bi menüsü olan sağlam kullanışlı bi cihaz. 3 haftadır kullanıyorum günlük modum.
sorusu olan yönlendçirebilir

Mcskyo

E-sigara Meraklısı
Aliexspress den siparis gecicem ama kargo ucretsiz olur yada 5 tl ye kadar dussun diye bekliyorum simdilik cunku makina al beni diye cagiriyo cok sik duruyo durusu falan atomizerle daha yakisikli olur sanirim :) bu arada pil konusunda nasil sömürgecimi cimrimi diger cihazlara gore

Gokhan08

E-Sigara Acemi
Aliexspress den siparis gecicem ama kargo ucretsiz olur yada 5 tl ye kadar dussun diye bekliyorum simdilik cunku makina al beni diye cagiriyo cok sik duruyo durusu falan atomizerle daha yakisikli olur sanirim :) bu arada pil konusunda nasil sömürgecimi cimrimi diger cihazlara gore

1 gün götürür de 2. Gün sıkıntı ..