• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Flomy82

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar ürün kullancılırından yorumlarını bekliyorum. Piyasaya yeni çıkan bi ürün çift pilli ve 70 gram. Malumdan fiyatı da baya uygun ..

Vapor-Storm-Storm230-Bypass-200W-VW-TC-Box-Mod-Vapes-Fashion-Mod-Support-Dual-18650-Battery.jpg_640x640.jpg

crushhh

E-sigara Meraklısı
Sonunda konunun tamamını okuyabildim ve sanırım er ya da geç ya ohm atlıyor, ya hatalı ohm okuyor, ya sürekli new coil uyarısı veriyor durduk yere, ya kendiliğinden 200 Watt'a çıkıyor, ya durduk yere ekranı kapanıyor (diğer sorunlara göre daha nadir ama yok değil), ya da kendiliğinden ateşleme yapıyor. Hemen herkesin başına gelmiş bu problemler, bazılarına gerçekten likit akmış, bazılarının açıklanabilir hiçbir kullanıcı hatası yok. Şu konuya gelip de benim bu yazdıklarımı okuyan arkadaş hiç 34 sayfayla yormasın kendini :armflex:

Ama şöyle de bir büyüsü var şu cihazın, memnun ettiği kısıtlı süre boyunca herkesi mest etmiş meret :D kimse de cihaza yüklenemiyor şöyle kötü böyle rezil diye çünkü fiyatı ortada sonuçta, değerlendirmeyi buna göre yapmışlar ki doğru olan da bu. Sorun sıkıntı yaşayan da ucuzdan denk gelse yine kullanırım demiş aynen @crushhh hocamın dediği gibi.

Geleyim sonucuma, sanırım büyük oranda vazgeçtim cihazdan. Aralarında 40 tl gibi ufak bir fark bulunan VaporStorm Trip Mod'u kafaya koydum, birkaç saatlik bir araştırma ile yeterli Türk kullanıcıya rastlamasam da YT ve yabancı forumlarda yorumlar iyi yönde. Bana AE'de 200 lira bandında bir mod önerisi olacakları da büyük bir merakla ÖM kutuma davet ediyorum :grinning:

Alınır mı? Ne kadar süreceği belli olmayan mükemmel bir mutluluğu yaşatan bir cihaz. Verdiğiniz parayı düşününce bile otomatik mutlu oluyorsunuz. Performanslı, hafif, yakışıklı, başına bir şey geldiğinde bence üzmeyecek bir cihaz.

Bu süreçte kıymetli görüşlerini esirgemeyen her bir forumdaşıma tekrar teşekkür ederim, tecrübelerinin çok faydası oldu.Satın almayı düşünen forumdaşlara sunabileceğim görüşüm bu şekilde. Umarım faydalı olur.

Saygılar...
Selamlar. Öncelikle şunu belirteyim. Puma mod f/p olarak en iyi alternariflerden biri... Bir dönemin en hızlı ateşleme yapan modlardan biri idi.. Epeydir mod dünyasını takip etmediğim için , şuan hala en hızlılarından mı bilemiyorum :) Diğer dediğiniz trip mod hakkında bir bilgim yok. Denemedim. Pumanın artıları belli. Hafif, ateşleme hızlı, göreceli olsada ergonomisi fiyatına göre iyi sayılır. Bozulursa ,çalınırsa,kırılırsa fazla can yakmaz. Benim için eksikleri şunlardır. Tuş kilidi yok, puff sayacı yok. Çok mühim mi? Olsa güzel olurdu. Aslında burda üreticiler kendilerini baltalıyor ufak ayrıntılardan kaçarak... Bknz: Revenger.. Bu güne kadar kullandığım ,pc'ye bağlı kalmadan ( ki benim pc ile aram hiç iyi değildir ) , menüsü fazla fazla dolu olan,kullanımı gayet basit , dayanıklı, dış görünüşü bence gayet şık olan, herkesin elinden en az bir kere geçmiş bir mod.. Benim gözümde iki eksiği vardı.. Diğer modlara göre bayağı kısa pil ömrü ve yavaş ateşleme problemi... Bunları da koysalardı moda ,emin olun hala herkesin elindeydi... Pumanın da durumu revengerdan farksızdır. Bir efsane olup raflardaki yerini alacak iken, çöpe gidiyor :)

elnindo

E-sigara Meraklısı
bende gün itibari ile almış bulundum puma modu. geldiğinde ya güzel bir video ile 2020de puma alınır mı videosu yada 2. el forumunda sıfır puma olarak satmayı düşünüyorum. sanırım tercihim ilk seçenekten yana olacak ki puma baby gayet iyiydi

• Beğendim
Tepkiler: bowyflexible

bowyflexible

E-sigara Meraklısı
bende gün itibari ile almış bulundum puma modu. geldiğinde ya güzel bir video ile 2020de puma alınır mı videosu yada 2. el forumunda sıfır puma olarak satmayı düşünüyorum. sanırım tercihim ilk seçenekten yana olacak ki puma baby gayet iyiydi
merhabalar puma baby modum şu an ptt kargoda. ilk defa mtl içim yapacağım atomizer clon berserker v2 (kısa pinli). f/p olarak bunları buldum. okuduğum kadarıyla preheat özelliği varmış artısı veya eksisi var mı hiç kullanmayan birisine ne gibi önerilerin olur? teşekkür ederim.

elnindo

E-sigara Meraklısı
merhabalar puma baby modum şu an ptt kargoda. ilk defa mtl içim yapacağım atomizer clon berserker v2 (kısa pinli). f/p olarak bunları buldum. okuduğum kadarıyla preheat özelliği varmış artısı veya eksisi var mı hiç kullanmayan birisine ne gibi önerilerin olur? teşekkür ederim.
hocam çok özür diliyorum bu gün postu görünce mesajınızı gördüm üzerinden aylar geçmiş tekrardan özür dilerim. hocam preheat özelliği şu; 10w kullanım sağlıyorsaniz ilk saliselerde ayarladığınız watt değerini veriyor. dlci olarak çok iyi bir özellik. ancak şunu söyleyebilirim ki gerek bile yok çünkü modun ateşleme hızı gereksiz yüksek. ihtiyaç duymazsınız

bowyflexible

E-sigara Meraklısı
hocam çok özür diliyorum bu gün postu görünce mesajınızı gördüm üzerinden aylar geçmiş tekrardan özür dilerim. hocam preheat özelliği şu; 10w kullanım sağlıyorsaniz ilk saliselerde ayarladığınız watt değerini veriyor. dlci olarak çok iyi bir özellik. ancak şunu söyleyebilirim ki gerek bile yok çünkü modun ateşleme hızı gereksiz yüksek. ihtiyaç duymazsınız
sağolun hocam bu mod beni paranoyak etti kapatılmıyor presi :D 1.10 ohmlarda 3.5v civarını yakalamak için 9w larda içiyordum sonrasında ikinci mod aldım volt modunda kullanıyorum

Nazmi123

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar ohm sürekli yeni coil uyarısı için çözümü buldum güncelleme falan hikaye pillerin orada 4 vida yukarı ve aşagı da vidalar var cihazı açıyoruz pin girişi alttan çıkmış halde gevşemiş oluyor onu yerine oturunca sorun çözülüyor ohm doğru okunuyor ve yeni coil uyarısı vermiyor

• Beğendim
Tepkiler: ѕcoғιeld

reef1905

E-sigara Meraklısı
Sormak istediğim bir iki soru var, bilgisi dahilinde olanlar cevaplarsa sevinirim.

Ben sigara kullanmıyorum, kullanmadım da. Arada en hafifinden nargile içiyordum ama onda da nikotin olduğundan benlik iş değil. En güzeli bu benim için, canım sıkıldığında nikotinsiz likit koyup aromasının tadıyla tüttürüyorum.

Storm Puma 200w KİT Aliexpress mağazalarında 520 TL. civarı gözüküyor. Çin'e uçuş yapan host bir kardeşim var, ondan getirmesini rica edeceğim.

Bu cihazı kit halinde alınca coil değişimi yapılıyor değil mi ? Bir fotosunda pamuk sarması gösterilmiş sitede.

Bu cihazlar sallıyorum Bulgaristan'da vs. da bu derece ucuz mudur ? Oraya giden arkadaşlarım var, olmadı fiyatlar yakınsa oradan da getirtebilirim. Birisi az önce kullandığı bu model cihaza 1.200 TL. fiyat verdi :)

Son olarak konudan bağımsız olarak Aliexpress sitesi ile ilgili bir sorum var. Arama motoruna elektronik sigara markası vs. yazınca sonuç çıkmıyor. Bir filtre falan mı var kullanıcı ayarlarında bilen var mı ?

Anycurrent

E-sigara Meraklısı
Herkese merhaba. Şu anda puma mod kullananlardan bir ricam olacak. Fat rabbit rta ve puma mod alacağım fakat modun üzerinden taşar mı yoksa nasıl olur hiçbir fikrim yok. Bahsettiğim rta 28.4mm çapında. Hali hazırda başka bir rta ile bile kullanan varsa cetvel vb ile fotoğrafını atabilir misiniz? Normal 25mm ato ile ne kadar boşluk kalıyor cihazda?

melihkadiryildiri.

E-sigara Meraklısı
aromamizer plus var bende önden taşıyor ama sıkıntı yaratmaz kullanabilirsin
Herkese merhaba. Şu anda puma mod kullananlardan bir ricam olacak. Fat rabbit rta ve puma mod alacağım fakat modun üzerinden taşar mı yoksa nasıl olur hiçbir fikrim yok. Bahsettiğim rta 28.4mm çapında. Hali hazırda başka bir rta ile bile kullanan varsa cetvel vb ile fotoğrafını atabilir misiniz? Normal 25mm ato ile ne kadar boşluk kalıyor cihazda?

Vanquest

E-sigara Meraklısı
25 mm zeus atoyla kullanıyorum hiç boşluk yok tam oluyor

• Beğendim
Tepkiler: Freedom11

kurt1

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar merhaba , puma modu tfv 8 atomizer ile beraber kullanıyorum. Benim sıkıntım voltajın çok yüksek olması. 30 watta bile 3.60 volt gösteriyor. Eğer coilin önerilen watt değerine (55) çıkarsam 5 volta yükseliyor. 3.60 volttan sonrası zararlı diye biliyorum o yüzden önerilen watt değerinden daha altta kullanıyorum ama bu volt değerini nasıl düşük tutacağım onu da öğrenmek istiyorum.

delab0ss

E-sigara Meraklısı
sağı solu karıştırırken bulduğuma bakın sanırım 2 hafta felan kullanmıştım. yanlış hatırlamıyorsam bir yerlede mavi rengide çıkabilir :D. çizik birşey yok hala çok güzel durmuyormu.