ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

meczuup

E-Sigara Tecrübeli
2 haftalık bekleyiş ardından dün elime geçti. Rengi ve malzeme kalitesiyle cidden kalbimi pıt pıt attıran bir cihaz oldu. Şöyle bir hızlıca bol fotolu bir inceleme konusu açıyım dedim.
BDAgBj.jpg

Kutusu gayet küçük ve şık, bir silikon kılıf bekliyordum ama çıkmadı. Ufak şık bir zarf içinde kullanım klavuzu ve warranty card var. Bir adette siyah usb kablosu var.
a2GRZR.jpg

Çok detaylı bir şekilde anlatılmış cihazın kullanımı, gayet yardımcı oldu.

lvWRgl.jpg

Herşeyden önce belirtmek isterim ki cihaz cidden tasarım harikası. Bugüne kadar kullandığım en ergonomik mod desem diğerlerinin hakkını yemiş olmam. Malzeme kalitesi "m class" a göre baya bir iyileştirilmeye gidilmiş. Soyulacak dökülecek gibi kesinlikle durmuyor. Cihazı almadan önce ki tek kaygım, gereğinden fazla ağır olmasını düşünmemdi lakin yihi bütün kaygılarımı cihazı elime alınca yerle bir etti. Ağır mı ? Evet ağır, ama ağırlık tasarım yüzünden o kadar dengeli dağılmış ki elde çok güzel bir tutuşu var. Evic vt gibi dengesiz bir ağırlık söz konusu değil. Ağırlık kaygısı olanlar cidden içlerini ferah tutsunlar kesinlikle rahatsız etmiyor.
3YqJ4O.jpg

Ekran ve arayüz olarak oldum olası yihiyi severim. Herşey tek ekranda elinizin altında. Ordaki Junior dikkatinizi çekti değil mi?
jVWR7G.jpg

Yihi bize iki tip operation mode sunuyor, "Junior" ve "Senior"
Junior modumuz etliye sütlüye karışmayan, ne'me lazım kullanıcı özelleştirmesi yemişim sxi-q, aman sararım troyumu basar icerim diyen tipimiz.
Senior modumuz ise tam bir özelleştirme meraklısı, perfomans arayan ve tüm özelleştirmeleri hakkını vererek kurcalayan tip.
Belirtmem gerek ki; bu iki operation moduna göre menüler bile değişiyor.
Junior modta menu; operation mod değişim, menuden çıkış bir de sistemi kapatma seçeneği varken,
Senior modta menu;
Go0Xry.jpg

Güç seçeneğini power&juele olarak değiştirebileceğiniz.
W1QROq.jpg

BYPASS modu aktif edip, kapatabileceğiniz.
RoPR5G.jpg

Ekran yönünün sağ solda ve ya otomatik sensor algılamasını seçebileceğiniz
YrNRGa.jpg

Özelleştirmeler yapılabilen ayarları seçebileceğiniz
m1kZ9y.jpg

Sensoru aktif ve ya inaktif edebileceğiniz
orklMo.jpg

@Haymatlos Bilgisiyar bağlantısı seçeneğini aktif edebileceğiniz
VvMRJq.jpg

Watt azaltıp çoğaltabileceğiniz; bir menüye sahip.

Hemen size boyut olarak " Kangertech Nebox " İle karşılasmasını görebileceğiniz bir fotograf yüklüyorum.
8Ddoyr.jpg

Tasarım, ergonomi, arayüz, kullanılabilirlik, olarak benden kesinlikle tam not aldı Ml Class.

Sxi-q arayüzünü, manuel tcr girişini, tc modunu, performans özelliklerini bir iki hafta kullanıp denemeden yazmak istemedim, bu incelemenin altına devam ederim diye düşünüyorum. Sürç i lisan ettiysek affolsun, nacizane görüşlerimi belirtmek istedim, merak eden arkadaşları birazcık bile olsa merakını giderdiysem ne mutlu bana. Konu altında her türlü sorunuza yardımcı olmaya çalışırım memnuniyetle. Sizi "emelin" fotograflarıya başbaşa bırakıyorum; :rolleyes::rolleyes:

knWRP7.jpg

D4dqv1.jpg

lvWRgl.jpg

E5RM19.jpg

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Link off olayı için açıklama bekliyorum yoksa Eh işteee diye tıklıcam:D

Eline emeğine sağlık:rolleyes:

Haymatlos

E-Sigara Güru
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
hocam link yazan seçenek bilgisayar bağlantısı içindir update yapmadan önce açmanız lazım diye biliyorum cihaz o durumda firmwire update moduna geçer

• Beğendim
Tepkiler: meczuup

meczuup

E-Sigara Tecrübeli
Link off olayı için açıklama bekliyorum yoksa Eh işteee diye tıklıcam:D

Eline emeğine sağlık:rolleyes:

Bak hemen @Haymatlos hocam yardımıma koştu abi :cool::cool:
Artık ne oy kullanacağını biliyorsun :rolleyes:
Eyvallah eksik olma çok teşekkür ederim :)

hocam link yazan seçenek bilgisayar bağlantısı içindir update yapmadan önce açmanız lazım diye biliyorum cihaz o durumda firmwire update moduna geçer

Hocam çok teşekkür ediyorum, düzenledim :)

• Beğendim
Tepkiler: cgunes ve blue

ccaslan

-President of Ancyra-
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.facebook.com
Eline sağlık kardeşim. Güzel ve detaylı bir anlatım olmuş. Kullanmış kadar oldum :D

Serdar Güleç

E-Sigara Kullanıcısı
güle güle kullanın .fiyatıda öğrenebilsem sevinirim.bu arada fotoğraflar çok güzel çekilmiş.tebrikler

• Beğendim

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli

samed2106

E-sigara Meraklısı
Valla eline saglik :) her ne kadar alip kullanma durumumuz olmiycaksa da meczup gibi birinin bu incelemeyi yapmasi ayrica gururumuzu oksadi :) yeni yihi incelemelerini de bekliyor olacagiz :) ama videolusunu da isteruk haberin olsun ;))

meczuup

E-Sigara Tecrübeli
Valla eline saglik :) her ne kadar alip kullanma durumumuz olmiycaksa da meczup gibi birinin bu incelemeyi yapmasi ayrica gururumuzu oksadi :) yeni yihi incelemelerini de bekliyor olacagiz :) ama videolusunu da isteruk haberin olsun ;))
Samet kardeşim benim eksik olma çok teşekkür ederim, Allah daha iyilerini nasip etsin sana. :) Güncelleme olayını video çekip konuya eklerim kardeşim benim. :)

• Beğendim
Tepkiler: fiti

BcG

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Eline sağlık kardeşim. İncelemelerin devamınıda bekliyoruz ;)

• Beğendim
Tepkiler: blue

KeaSH07

bir Provari kadar değerin yok bebeğim
ESF Tecrübeli
güzel anlatım olmuş.fotolarda çok güzel severek okudum
elinize sağlık
bundan 1 tane edineyim dedim sizin resimlerdeki şıklığı görünce.sonra fiyatta dolayı kararlarım değişti.bu konuda tek sevmediğim şey fiyatı oldu :)

meczuup

E-Sigara Tecrübeli
güzel anlatım olmuş.fotolarda çok güzel severek okudum
elinize sağlık
bundan 1 tane edineyim dedim sizin resimlerdeki şıklığı görünce.sonra fiyatta dolayı kararlarım değişti.bu konuda tek sevmediğim şey fiyatı oldu :)
Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız icin, ürünün fiyatı biraz uçuk haklısınız keşke biraz daha uygun olsa :)

KeaSH07

bir Provari kadar değerin yok bebeğim
ESF Tecrübeli
Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız icin, ürünün fiyatı biraz uçuk haklısınız keşke biraz daha uygun olsa :)

aslında kaliteyi ucuza beklememek lazım ama yılbaşını malum mtvler emlak vergileri falan filan derken bu masrafın arasında meraktan ekstra bi masrafada kacınıyor insan
bellirli bi kullanımdan sonra performans videolarınızıda bekliyorum hocam

• Beğendim

ecowayt

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
@meczuup emeğine sağlık güzel bir inceleme olmuş. Güle güle kullan. Cihaz tasarım olarak çok iyi gerçekten Ben artık pahalı modlara karşı tavırlıyım. Kullanmış denemiş biri olarak 30$ seviyelerindeki evic vtc ile Arada bu kadar fiyat farkını haketmiyorlar. Bide ateş ediyolar bunlar. Biz ateşe karşıyız

• Beğendim
Tepkiler: moordillo

meczuup

E-Sigara Tecrübeli
@meczuup emeğine sağlık güzel bir inceleme olmuş. Güle güle kullan. Cihaz tasarım olarak çok iyi gerçekten Ben artık pahalı modlara karşı tavırlıyım. Kullanmış denemiş biri olarak 30$ seviyelerindeki evic vtc ile Arada bu kadar fiyat farkını haketmiyorlar. Bide ateş ediyolar bunlar. Biz ateşe karşıyız
Teşekkür ederim hocam :) evet evic vtc mini tam bir fiyat performans ürünü, ama bunlar da cidden ateş ediyor :)

Kesin kardeşim benim :)

Bende karşıyım ama ateşi alan kişiye ediyo.Nerden mi biliyom?Daha önceden vuruldum:)
Vallahi bende bu ay vuruldum :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
  • Beğendim
Tepkiler: moordillo