ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

ByCelist

E-sigara Meraklısı
Hocam çok güzel cihaz. Hayırlı olsun. Banada yardımcı olur musunuz acaba ?Ben bu üründen almak istiyorum. Ama bir türlü bulamıyorum.

gserbest

E-Sigara Kullanıcısı

fingolfinfh

E-Sigara Kullanıcısı
@blue çok güzel bir inceleme olmuş emekleriniz için teşekkürler.Biraz fiyat araştırması yaptım 200 dolar civarında çıkıyor biraz pahalı değilmi sizce de cihaz ?

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
@blue çok güzel bir inceleme olmuş emekleriniz için teşekkürler.Biraz fiyat araştırması yaptım 200 dolar civarında çıkıyor biraz pahalı değilmi sizce de cihaz ?
Ben sadece Wiki ye ekledim, incelemeyi yapan @meczuup dur. Ona sor derim, bu cihaz bana çok uzak çünkü :)

https://www.esfvape.com/konu/yihi-sx-mini-ml-class-on-bakis.16108/

Hocam çok güzel cihaz. Hayırlı olsun. Banada yardımcı olur musunuz acaba ?Ben bu üründen almak istiyorum. Ama bir türlü bulamıyorum.
Geçen gün forum ilanlarında vardı baktım satılmış, 740 TL idi.

Son düzenleme:

fingolfinfh

E-Sigara Kullanıcısı
  • Beğendim
Tepkiler: meczuup ve blue

dento35

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
m serisi de ml serisi de çok ağır modlar ama barindırdığı sx350j çipi gerçekten çok başarılı içim kalitesini gerçekten yükseltiyor burdan çıkan sonuç aynı çipi kullanarak bir mod yapmak yada daha hafif aynı çipi barındıran bir mod satın almak. Ben de yurtdışından https://vaporider.net/shop/vvvw-mods/vrsx-powered-by-yihi-sx350j-now-shipping/ bu linkteki modu sipariş verdim bakalım gelince görücez nasılmış.
Fiyatı iyimiş baya $76, gelince bir konusunu aç bari :)

gserbest

E-Sigara Kullanıcısı
Hafif, kaliteli güçlü ve klas bir mod istenirse tek tercih edilecek marka Vicious Ant'tır. Özellikle titanyum modları muhteşem kaliteli ve şık modlar. Ama onlarında fiyatı kabarık. Eee her şeyin en iyisini isteyip fiyattanda kısmak olmaz değil mi? :)

baha85

E-sigara Meraklısı
Merhabalar Hocam, Bende daha yeni bu modu edinebildim fakat internet sitesi patladığı için malesef setupları yok elimde nerden edinebilirim yada rica etsem siz payşlaşabilirmisiniz elinizde varsa.

shivers

E-Sigara Acemi
Merhabalar Hocam, Bende daha yeni bu modu edinebildim fakat internet sitesi patladığı için malesef setupları yok elimde nerden edinebilirim yada rica etsem siz payşlaşabilirmisiniz elinizde varsa.

Merhaba, yazılımı bulabildiniz mi? Sanırım firmanın sunucularında problem var. Update için yazılımı bir türlü indiremiyorum...

TYSON963

E-sigara Meraklısı
Eğer sigara içimi yani MTL takılıyosanız bunu alcaksın arkadana bakmayacaksın ellerinize sağlık hocam çok güzel inceleme

zealothh

E-Sigara Kullanıcısı
yihi sx G class yada Q class ı ucuza getirtebileceğim bir yer bilen var mı...?

farrow

E-sigara Meraklısı
Sx mini ml class yeni sürümünün desert olmayanı nı nereden temin edebilirim?

hlenger

E-sigara Meraklısı
Evet biraz ağır ama ergenomisi çok iyi.Ben sahsen evde kullanıyorum.Dediğiniz gibi bu çip çok iyi.dna bunun yanında oyuncak gibi kalıyor

Peki kısa bir soru dna 250 çıkarttı bumu. Dna mı bunda ki yihi chip sx mini g ile aynı degil sanırım farklı bir yazılım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi