• Platin Uyelik Hakkinda!!

Tüm üyelerimizin dikkatine!. Platin üyelik sistemini devre dışı bıraktık. İkinci el bölümünde satışlarınızı üyelik almadan gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ve daha uzun süredir forumda üye olanlar stoksuz sıfır ya da ikinci el ürünlerini satmak amacı ile bir ay içinde 2 adet ilan açabilirler.

Forumda herhangi bir urununu stoksuz olarak satisa cikartan uye bu urunu forum disinda hicbir mecrada satisa koyamaz. Forum ikinci el bolumunde satista olan bir urunun forum disina satilmasi ve magduriyet yaratılması durumunda uye 3 ay satis forumlarina girememe ve 1 hafta forumdan uzaklastirma cezasi alir. Ayni olayin tekrar etmesi durumunda yaptirim iki kati sure ile uygulanir.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

corcikx

E-sigara Meraklısı
yihi sx Q mini kullanan varmı o kadar para vermeyendeğer mi hak ediyormunfiyatını kullananlar fikirlerini söyleyebilir mi

Tolgabilgehan

E-Sigara Kullanıcısı
Şöyle anlatayım bende bu soruyu almadan önce çok merak ettim hcigar nano dan geçtim q mini bambaşka bir cihaz ateşleme zamanı kalite vs. efsane birşey çok memnunum tavisiye ederim

livorno87

E-Sigara Acemi
arkadaşlar bu ürünü nereden alabiliriz? yurtdışındaki akrabama gönderip elden getirtmeyi düşünüyorum. kendi sitesinde satış bulamadım. veya tr de güvenilir satıcı varmı Bilgisi olan pm atabilirmi